Чим займається "LandEcoTech"

ТОВ ‘LandEcoTech’ – національний дистриб’ютор техніки Kubota, який розпочав свою діяльність з 2017 року та вже за перший рік існування зарекомендував себе надійним партнером як для своїх клієнтів-аграріїв, так і для компаній-постачальників.
Компанія ТОВ «ЛЕНДЕКОТЕХ» – ексклюзивний дилер італійської техніки та обладнання IRIS. Понад 60 одиниць міжрядних культиваторів IRIS із встановленими (в базовій комплектації) системами внесення рідких добрив та автоматичним підрулюванням обробляють безперебійно ґрунти по всій території України. Наша компанія налагодила плідну співпрацю з холдингами: ТОВ «Кусто Агро», ТОВ «Епіцентр Агро», ПРАТ «МХП», ТОВ «Контінентал Фармерз Груп», ТОВ Фірма «Астарта-Київ», ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» та ін.
Крім того, «ЛЕНДЕКОТЕХ»- являється дилером українсько-польських добрив від ТОВ «АГРОВІТ-ГРУП» та пропонує рідкі стартові, тверді комплексні та мікродобрива.

Основні напрямки роботи:

  • с/г техніка (Kubota, IRIS, Maschio Gaspardo);
  • встановлення додаткового обладнання для внесення рідких, сухих, твердих добрив та мікрогранул (IRIS, Lehner);
  • запасні частини;
  • точне землеробство;
  • добрива;
  • сервісне обслуговування с/г техніки.

Наші превілегії

Понад рік успішного партнерства, з імпортними виробниками мінеральних добрив Elixir Zorka (Сербія) та Eurosolids (Голландія) – дає змогу пропонувати клієнтам комплексний підхід переходу на нову технологію землеробства внесення рідких стартових добрив, або мікрогранул одночасно з посівом.
У співпраці з німецьким виробником Lehner, ТОВ «ЛЕНДЕКОТЕХ» постачає обладнання для аграрних та комунальних підприємств. Пневматичні сівалки Lehner серії Vento, а також розкидачі серії Super Vario є ефективним рішенням для сівби насіння трав, проміжних культур, сидератів, мікродобрив та гранульованих матеріалів.
Від початку 2023 року компанія отримала право на дилерство всесвітньо відомого лідера з виробництва та успішної реалізації італійської техніки Maschio Gaspardo. На ринку України даний бренд розгорнув свою діяльність у 2006 році і на період сьогодення являється найбільш впізнаваним серед конкурентів. Ґрунтообробні агрегати Maschio Gaspardo ідеально агрегатуються з тракторами Kubota відповідної потужності, тому така колаборація дуже вигідна та перспективна.