VІІІ Національний день Саду.

5 липня на базі ПП «Аграрна компанія 2004» (VITAGRO, Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, с.Свіршківці) відбувся VІІІ Національний день Саду.
«Аграрна компанія 2004» є одним із найпотужніших господарств в Україні по займаних площах насаджень та вирощуванню фруктів (входить у ТОП-5 найбільших садів України).
На території садів ПП «Аграрна компанія 2004» побудовані одні з найбільших фруктосховищ, обладнані найпотужнішими лініями для сортування та найсучаснішим обладнанням для зберігання, що дає можливість представити ринку велику кількість якісно вирощеної та підготовленої до реалізації продукції.
Національний День Саду відкрив Петро Лабазюк, генеральний директор ГК «Вітагро». Петро Петрович привітав усіх відвідувачів та зауважив, що лише спільними зусиллями, обмінюючись досвідом та підтримуючи один одного, аграрії зможуть зробити вагомий внесок у відбудову економіки України, яка неодмінно прийде після здобуття такої бажаної ПЕРЕМОГИ!
Під час теоретичної частини спікери та учасники обговорювали такі важливі питання, як:
– Стан, держпідтримка та перспективи розвитку сучасного садівництва
– Інновації у виробництві мікродобрив
– Органічні рішення для саду
– Особливості застосування українських ЗЗР
– Використання хімічного прорідження та гібералінів для поліпшення якості плодів
– Дослідження якості плодів
Також усі бажаючі мали можливість оцінити потужність сортувально-зберігального комплексу ПП «Аграрна компанія 2004».
Під час практичної частини гості заходу відвідали садові насадження яблуні, черешні, сливи, груші, почули цінні поради агрономів господарства та експертів провідних комерційних компаній. Родзинкою події стало відвідування демонстраційної ділянки «Овочі», де господарство ділилося своїм дебютним досвідом у вирощуванні цибулі та моркви.

Протягом усього дня діяла виставкова зона, де учасники Національного Дня Саду могли ознайомитись із продукцією та послугами партнерів заходу.Наша команда LANDECOTECH LLC також прийняла активну участь в даному заході. На виставці нами було представлено:

  1. Трактор японського виробництва KUBOTA M5-102 Narrow
  2. Газонокосарка KUBOTA GR1600-II
  3. Фронтальний навантажувач Kubota R070
  4. Німецьке обладнання LEHNER
  5. Мінеральні добрива українсько-польського виробництва NANOVIT.

Дякуємо організаторам за чудово організований захід, позитивні емоції та гарне враження.

Також відвідувачі Заходу долучилися до благодійного аукціону для закупівлі амуніції для 5 Окремої штурмової бригади ЗСУ, під час аукціону було зібрано 10 тис 100 грн.З повагою,

колектив ТОВ “ЛЕНДЕКОТЕХ”

Related Posts