У ЄС використовуватимуть компактні екологічні електротрактори

Як повідомляє видання SEEDS, корпорація Kubota, станом на вересень 2022 року, стала першим японським виробником, що випустив електричні трактори. Kubota пропонує обмежену кількість компактних електричних тракторів LXe-261 (далі «LXe-261») у Європі, де активно прагнуть вуглецевої нейтральності. LXe-261 буде доступним для довгострокової оренди місцевими муніципалітетами в Європі, починаючи з квітня 2023 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Kubota виступає за вуглецеву нейтральність до 2050 року в Екологічному баченні, про яке вона оголосила у 2021 році. Як ініціатива щодо скорочення викидів CО2 Kubota просуватиме розробку електричних, гібридних, паливних елементів та інших приводів, щоб обезвуглеводнювати джерела енергії.
Муніципалітети та інші державні органи в Європі широко використовують компактні трактори Kubota для обслуговування парків та інших зелених насаджень. Регіони по всій Європі посилюють правила, такі як заборона, оголошена для всіх дизельних автомобілів у Парижі, Франція, до 2024 року. У світлі цих тенденцій Kubota досліджує та розробляє електричні трактори, проводячи польові випробування у Парижі.
Основною проблемою розробки електричних тракторів було забезпечення годин безперервної роботи. LXe-261 оснащений акумулятором великої ємності, що може забезпечити швидку зарядку протягом однієї години та в середньому 3-4 години безперервної роботи. Швидка зарядка під час обіду для використання у другій половині дня після розрядки акумуляторів під час ранкової роботи відповідає потребам місцевих клієнтів, які виявлені на маршрутах трактора LXe-261.
LXe-261 також забезпечує продуктивність, необхідну для скошування, вивезення та інших робіт з управління зеленими насадженнями у парках та інших природних заповідниках. Він навіть пропонує майже такі ж компактні розміри, як трактори із дизельними двигунами.
Kubota не лише отримуватиме відгуки клієнтів, дізнаватиметься про проблеми, що виникають під час фактичного використання, та інші відомості завдяки довгостроковій оренді LXe-261, але також сприятиме розробці екологічно чистих продуктів та подальшому розширенню лінійки продуктів.

Related Posts