Точне землеробство

Максимальний результат

Вирішує завдання

Що це дає


map-marker-639_bd071826-7d2a-441d-bb24-9654b4644e4c

Отримання карти

можливість отримати ґрунтову карту та карту врожайності, при зіставленні яких приймається рішення щодо внесення певної кількості підживлень;

Group 926

Автоматизація

Автоматизація ходу виконання технічних операцій (використовується спецобладнання)

Group 923

Контроль

Спостереження за заходами, здійсненими різною технікою. Та своєчасне відстеження змін на різних ділянках поля з метою оперативного виконання технологічних дій

Group 899

Статистика

Здійснення аналізу отриманих відомостей задля подальшого відстеження змін стану поля

Висока ефективність

Переваги

Досягти високої ефективності та прибутковості можна за допомогою точного землеробства. За правильного використання, воно допоможе підвищити ефективність праці, збільшити врожайність, зменшити застосування добрив та знизити витрати на вирощування сільськогосподарських культур.

Завдяки точному руху тракторів оператори машин менше втомлюються, а електроніка компенсує похибки, спричинені людським фактором. І при цьому зростає якість робочих процесів. Крім того, гарантовано можна працювати в нічний час доби.
Ця технологія дає можливість перейти до диференційованого внесення мінеральних добрив та індивідуальній роботі з чітко окресленими ділянками поля. Це дозволяє водночас досягти двох ключових переваг: знизити витрати завдяки цільовому внесенню елементів живлення та підвищити реальну врожайність на окремих ділянках.

photo5350289053695717064

Ми пропонуємо

Наші товари


Устаткування для точного землеробства дозволить підвищити ефективність, скоротити витрати і спростити управління технікою. У нас ви можете знайти якісне обладнання, засноване на сучасних технічних і програмних рішеннях.

Популярні Товари

 • Дисплей GreenStar 3 2630 John Deere

  • Day Rate

  Цей дисплей дозволяє спостерігати і керувати всіма інтелектуальними рішеннями, використовуваними на Вашому тракторі, прес-підбирачі, комбайні чи обприскувачі John Deere.

  Читати далі
 • Дисплей TOPCON X14

  • Day Rate

  Дисплей X14 виробництва компанії Topcon представляє собою бюджетне рішення початкового рівня для візуальної навігації і (або) автоматичного управління.

  Читати далі
 • Ресивери StarFire 6000 John Deere

  • Day Rate

  StarFire 6000 - це приймач нового покоління, в якому втілені всі передові технології в області супутникового позиціонування і який в черговий раз задає нові стандарти неперевершеною точності і стабільності сигналу.

  Читати далі
 • Універсальний руль ATU 300 John Deere

  • Day Rate

  Рішення для автоматизованого рульового управління можна встановити на більш ніж 600 різних моделей, включаючи більш стару техніку John Deere

  Читати далі

Замовити

Звязатися з нами


map-marker-639_bd071826-7d2a-441d-bb24-9654b4644e4c

НАША АДРЕСА

вул І. Кожедуба, 359 м.Біла Церква, Київська обл., 09100