Сільськогосподарська техніка

Продаж нової та БУ техніки

Самохідна техніка


Трактори Kubota

Ми пропонуємо повний асортимент продукції японської компанії Kubota  – від малих до великогабаритних тракторів. Трактори виробництва японської компанії Kubota  –  це надійна техніка перевірена часом!

Рекомендовані товари


 • KUBOTA M5-111

  • Day Rate

   / Day

  Kubota M5111 - це ваш найрозумніший вибір - надзвичайно маневрений трактор доводить, що розмір не має значення. Потужний двигун, відмінна трансмісія, високий кліренс та просте управління роблять серію M5111 необхідною…

  Читати далі
 • KUBOTA M5101 Narrow

  • Day Rate

   / Day

  Серія тракторів Kubota Narrow тепер навіть краще, ніж раніше, пропонуючи двигун потужністю до 108 кінських сил, значно поліпшену ергономіку і безліч додаткових функцій. Kubota розробила M5101N спеціально для роботи в…

  Читати далі

Причіпна техніка


Для транспортування

води, рідких добрив, та техніки

У «LandEcoTech» Ви завжди зможете придбати необхідну причіпну техніку брендових марок та компаній, яка має гарні характеристики та популярна на ринках продажів.

Рекомендовані товари


Техніка по догляду за посівами


для міжрядного обробітку

Культиватори, Обприскувачі

Компанія «LandEcoTech» пропонує потужні і прості в управлінні культиватори, які мають стійку і міцну конструкцію, а також продумані до дрібниць елементи оснащення.

Рекомендовані товари


Дообладнання техніки


Підзаголовок

Підзаголовок

Я текстовий блок . Натисніть кнопку Змінити , щоб змінити цей текст . Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Рекомендовані товари


Вживана техніка


Великій Вибір Вживаної Техніки

Комбайни, Трактори, Сівалки

Налагоджені контакти з провідними зарубіжними виробниками та відпрацьована схема регулярних поставок дозволяють ТОВ «LandEcoTech» пропонувати продукцію високої якості за оптимальною ціною з урахуванням вимог кожного замовника.

Рекомендовані товари