Практична конференція “Agro Trend Forum”

Компанія ТОВ “ЛЕНДЕКОТЕХ” 11.08.2022 року взяла активну участь в практичній конференції “Agro Trend Forum” на базі СТОВ “ПЕРЕМОГА” (с. Малополовецьке, Фастівський р-н., Київська обл.).

Нами було продемонстровано трактор KUBOTA M7-137 та колісний навантажувач з вилковим захватом KUBOTA R070.

Обладнання для системи внесення рідких добрив від італійської компанії IRIS. А також, компанія ТОВ “ЛЕНДЕКОТЕХ” є офіційним дилером польсько-української компанії АGROVIТ GROUP, і ми мали нагоду представити мікродобрива NANOVIT.

NANOVIT – це нова лінія комплексних мікродобрив європейської якості  створена на основі успішного багаторічного досвіду роботи в галузі виробництва та використання мікродобрив. Добрива NANOVIT – екологічно безпечні, виробляються з високоякісної сировини, не містять хлоридів та інших баластних солей, мають нейтральний показник рН. Характеризуються повною (100 %) розчинністю, а також високою доступністю всіх елементів живлення, особливо сполук фосфору.

Автопілот для сільського господарства від однієї з найпрогресивніших IT компаній Китаю FJ Dynamics. Дане устаткування для точного землеробства дозволить підвищити ефективність, скоротити витрати і спростити управління технікою.

Дякуємо організаторам практичної конференції за надану можливість прийняти участь у “Agro Trend Forum”.

Related Posts