LANDECOTECH: ПЕРШІ ДОСЯГНЕННЯ

Налагодження партнерських та довгострокових відносин є одним із найважливіших підходів у діяльності LandEcoTech на шляху розвитку підприємства. Тому, не зважаючи на те, що LET не так давно розпочало свою діяльність на ринках продажів сільськогосподарської техніки та устаткування, підприємство впевненими кроками йде до досягнення своїх цілей. Зокрема, у травні 2018 року було налагоджено плідну співпрацю з потужними агрохолдингами – “ЕпіцентрАгро” та “Kusto Agro”.

– Підприємство LandEcoTech гідно зарекомендувало себе на українському ринку продажів агротехніки. Німецький культиватор Gelio12 із системами автоматичного підрулювання та внесення рідких добрив у прикореневу зону рослини, який ми замовили для обробітку наших посівів, був доставлений у зазначений термін без будь-яких відхилень. Цінуємо компанії, які мають професійний підхід, – зазначив Володимир Сірий, генеральний директор агрохолдингу «Kusto Agro».

Березюк Олександр, головний інженер “ЕпіцентрАгро”, також поділився враженнями. Він висловив, що представники LET не лише надали якісну інформаційну підтримку та допомогу у визначенні комплектації й підборі необхідних компонентів у відповідності до технології нашого підприємства, а також доставили згідно домовленостей. Провели якісне навчання персоналу та в будь-якій ситуації завжди допомагали та швидко реагували у випадку потреби.

Related Posts