LandEcoTech – на DLG-Feldtage у Німеччині

З 12 по 14 червня 2018 року в Німеччині відбулася грандіозна подія – польова виставка «Міжнародні дні поля», більш відома як DLG-Feldtage. Захід відбувається раз у два роки, причому локація щоразу змінюється, і цьогоріч вона проводилась поблизу м. Бернбург-Штренцфельд (Федеральна земля Саксонія-Ангальт, північно-східна частина Німеччини).

Традиційно у заході взяли участь інвестори, інноватори та найбільші гравці агробізнесу та ІТ-сфери США, Європи та Близького Сходу. Компанія «LandEcoTech» була однією з небагатьох компаній-представниць України на «Міжнародному дні поля» – DLG-Feldtage.

Цього року програма складалася з демонстрації техніки, огляду демо-посівів різноманітних сільськогосподарських культур, демонстрації інноваційної техніки на полях. Було представлено «битву» роботів-прополювачів, розроблених командами з аграрних навчальних закладів та приватних стартап-проектів. Однак головним трендом виставки  було технології точного землеробства та оцифрування всіх можливих аспектів управління полями та тваринницькими комплексами.

Можна бути впевненим – для відвідувачів це була неймовірна  можливість обмінятися досвідом між собою,  провідними експертами та консультантами.

– Симбіоз науки, технологій та професійної команди – запорука успіху будь-якої компанії, тому ми намагаємося активно брати участь у подібних заходах, адже це можливість для вдосконалення професійних компетенцій, набуття нового практичного досвіду, налагодження партнерських відносин з провідними міжнародними компаніями. Зокрема, на DLG-Feldtage були широко представлені компанії, які працюють на німецькому ринку – Lotus Pflanzenzucht, BayWa та інші, а це дозволило глибше зрозуміти структуру та тенденції розвитку аграрного сектору Німеччини , – коментує Юрій Чемерис, директор компанії  «LandEcoTech».

Related Posts